Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Dokumentų naikiklis HSM Securio B26 5.8mm

652,19€

HSM

652,19€

 • 652,19€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Konsultuotis su specialistu

Aprašymas

Šis dokumentų naikintuvas yra su ratukais. Jo ašmenys pagaminti iš vientiso plieno ir užgrūdinti indukcijos būdu, todėl yra atsparūs sąvaržėlėms ir sąsagėlėms. Tokie ašmenys garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Galingas nepertraukiamo darbo variklis užtikrina didelį pajėgumą ir nepriekaištingą veikimą net esant pastovioms apkrovoms. Specialus pjovimo ir pavaros komponentų dizainas bei uždaras pavaros mechanizmas užtikrina tylų veikimą. Daugiafunkcinis valdymo mygtukas leidžia intuityviai valdyti popieriaus smulkintuvą. Integruotas šviesos barjeras paleidžia įrenginį ir automatiškai jį išjungia, kai popieriaus padavimas nutraukiamas. Automatinė atgalinės eigos funkcija neleidžia, kad popierius užstrigtų ir užtikrina sklandų veikimą. Saugumą garantuoja lankstus atvartas, kuris apsaugo nuo netyčinio įjungimo. Atliekų lygis konteineryje matomas per langelį, todėl lengva pastebėti, kada jį ištuštinti. Išimamas daugkartinio naudojimo maišas padeda lengvai atsikratyti atliekų. Energijos valdymo ir kontrolės sistema EMCS užtikrina minimalias energijos sąnaudas prietaisui veikiant budėjimo rėžimu. Aukštos kokybės medžiagos ir patikrinta kokybė "Pagaminta Vokietijoje" garantuoja Jums visąpusišką saugumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Atraižų dydis mm 5,8 juostelės
Lapų paėmimo būdas įprastas
Vienu metu naikinamų lapų kiekis 80g/m2 25-27
Saugumo lygis DIN 66399 P-2
Atsparumas sąvaržėlėms ir sąsagėlėms Taip
Plastiko (kortelių) naikinimo galimybė Taip
CD naikinimo galimybė Taip
Galia kW 500
Variklio tipas Tinka pastoviai apkrovai
Automatinis start/stop Taip
Atraižų dėžės talpa, litrais 55

Kaina galioja tik perkant internetu.

Reviews

Write a review

Dokumentų naikiklis HSM Securio B26 5.8mm

Dokumentų naikiklis HSM Securio B26 5.8mm

Atraižų dydis mm: 5,8 juostelės
Vienu metu naikinamų lapų kiekis 80g/m2: 25-27
Saugumo lygis DIN 66399: P-2
Galia kW: 500
Atraižų dėžės talpa, litrais: 55

Write a review

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->