Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Naudotas BROTHER DCP-L2500D

Brother

78,65€

 • 78,65€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Išparduota. Sužinokite kada gausime.

Aprašymas

Universalus monochrominis lazerinis prietaisas
„BROTHER DCP-L2500D“ universaliu lazeriniu prietaisu Jūs galėsite kokybiškai ir mažomis sąnaudomis (vieno puslapio spaudos kaina) spausdinti, skenuoti ir dauginti monochrominius (juodai baltus) tekstinius dokumentus. Jei lygintume su rašaliniu spausdintuvu, tai „BROTHER DCP-L2500D“ universalus lazerinis prietaisas yra taupesnis ir juo galima atspausdinti daugiau lapų, nes jis naudoja sausus miltelius, todėl net ir ilgą laiką juo nesinaudojus bus galima spausdinti iš karto vos įjungus, nes dažai nebus uždžiūvę, kaip tai atsitinka su rašaliniais spausdintuvais. Nusipirkę šį prietaisą Jūs taupysite pinigus.

Labai didelis spausdinimo greitis
„BROTHER DCP-L2500D“ universalus lazerinis prietaisas per vieną minutę gali atspausdinti 26 juodai baltų puslapių. Naudodami šį universalų lazerinį prietaisą namuose ar biure, Jūs tik per kelias sekundes atsispausdinsite juodai baltą dokumentą. 


Dažų kasečių skaičius
„BROTHER DCP-L2500D“ universalus lazerinis prietaisas turi 1 juodų dažų kasetę.

Standartiniai dažų kasetės ištekliai
„BROTHER DCP-L2500D“ universalus lazerinis prietaisas turi standartinę dažų kasetę, kurios užteks atspausdinti iki 1 200 juodai baltų puslapių. 


Gera spausdinimo raiška
Gera „BROTHER DCP-L2500D“ universalaus lazerinio prietaiso 2400 x 600 taškų spausdinimo raiška puikiai tiks atsispausdinti ne tik juodai baltus tekstinius dokumentus, bet ir aukštos kokybės brėžinius, grafikus. 

Dvipusis spausdinimas („Duplex Print“)
Naudodami „BROTHER DCP-L2500D“ universalų lazerinį prietaisą, Jūs galėsite spausdinti dokumentus ant abiejų popieriaus lapo pusių. Tai Jums leis taupyti popierių ir laiką.

Ekranėlis
„BROTHER DCP-L2500D“ universaliame lazeriniame prietaise yra ekranėlis, kur atvaizduojama aktuali informacija: pasirinktas spausdinimo režimas, laikas, perspėjimas apie besibaigiančią dažų kasetę, perspėjimas apie besibaigiantį ar neteisingai įdėtą popierių ir pan. Šis ekranėlis padės Jums lengviau naudotis prietaisu.

А4 popieriaus formatas
Jei Jūs dažniausiai spausdinate įprastus dokumentus, Jums geriausiai tiks „BROTHER DCP-L2500D“ universalus lazerinis prietaisas, kuriuo galima spausdinti ant populiariausio A4 formato popieriaus. Šiuo prietaisu Jūs galėsite atsispausdinti dokumentus ant standartinio popieriaus, kurio išmatavimai yra 21 x 29,7 cm.

Komplektacijoje nėra USB kabelio, jį galite užsisakyti čia

Kaina galioja tik perkant internetu.

Charakteristika

Būklė Naudotas
Paskirtis Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas Lazerinis
Spausdintuvo tipas Nespalvotas multifunkcinis spausdintuvas
Nespalvoto spausdinimo greitis 26 p./min.
Spausdinimo formatas A4
Skenavimas Taip (Spalvotas)
Kopijavimas Taip
Dvipusis spausdinimas Taip
Faksas Ne
Pajungimo sąsaja USB
Standartinė padavimo talpa (lapai) 250
Nuotraukų spausdinimas Ne
Spausdinimas iš atminties kortelės Ne
Skenavimo raiška (dpi) 2400
Spausdinimo raiška (dpi) 600
Garantija (mėn) 3

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Naudotas BROTHER DCP-L2500D

Naudotas BROTHER DCP-L2500D

Būklė - nauja prekė 
Technologija - lazerinis nespalvotas 
Spausd. greitis - 26 psl./min. 
Rezoliucija - 2400x600 dpi 
Jungtis - Hi-speed USB 2.0 port 
Garantija - 3 mėn. 

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Verslo
klientai
8 683 94402
Privatūs
klientai
8 602 92427
Daugiau informacijos.