Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Canon i-SENSYS MF724Cdw Padidinti

Canon i-SENSYS MF724Cdw

Canon

420,00€

 • 420,00€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Išparduota. Sužinokite kada gausime.

Aprašymas

„i-SENSYS MF724Cdw“ teikia funkcijas, kurias paprastai rasite tik didesniuose įrenginiuose, todėl maži verslai ir namų biurai gali užtikrintai rintis šį modelį.


Šis spalvinis A4 lazerinis daugiafunkcis įrenginys pasižymi „Canon“ kokybe ir patikimumu, todėl galite be rūpesčių spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti. Spartus įšilimo laikas, dvipusis spausdinimas ir nuskaitymas 20 p./min. sparta, taip pat 50 lapų dvigubas dokumentų tiektuvas padeda vykdyti pagrindines biuro ir administravimo užduotis be papildomų kliūčių.

Pasinaudoti visu modelio „MF724Cdw“ patencialu negalėtų būti paprasčiau: jo 8,9 cm priekyje sumontuotame spalvotame jutikliniame ekrane galite pasiekti galingas įrenginio funkcijas. Taip pat paprasta išlaikyti nuoseklią „MF724Cdw“ kokybę: „Canon“ universaliosios kasetės konstrukcija pakeičia visus pagrindinius vienos operacijos komponentus, todėl reikia užsakyti ir tvarkyti mažiau elementų.


Kaina galioja tik perkant internetu.

Charakteristika

Būklė Naujas
Paskirtis Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas Lazerinis
Spausdintuvo tipas Spalvotas multifunkcinis spausdintuvas
Nespalvoto spausdinimo greitis 20 psl/min
Spalvoto spausdinimo greitis 20 psl/min
Spausdinimo formatas A4
Skenavimas Taip (Spalvotas)
Kopijavimas Taip
Dvipusis spausdinimas Taip
Pajungimo sąsaja USB, LAN (tinklas), WIFI
Standartinė padavimo talpa (lapai) 250
Spausdinimo raiška (dpi) 1,200 x 1,200 dpi

Reviews

Write a review

Canon i-SENSYS MF724Cdw

Canon i-SENSYS MF724Cdw

Idealus pradinis kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys su visomis reikiamomis funkcijomis. Šis spalvinis lazerinis A4 įrenginys pasižymi mažu ekologiniu pėdsaku ir daugeliu išmanių nuskaitymo, spausdinimo ir jungimosi parinkčių, kad galėtumėte dirbti našiau.

Write a review

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->