Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Epson L3050 Padidinti

Epson ITS L3050

Epson

159,50€

 • 159,50€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Išparduota. Sužinokite kada gausime.

Aprašymas

Epson“’ 3 funkcijų spausdintuvas be kasečių „EcoTank ITS“ puikiai tinka aktyviems namų ūkiams. Kompaktiškas rašalinis spausdintuvas sumažina spausdinimo kainą iki 90 %, nes jis parduodamas su rašalo atsargomis, kurių gali pakakti iki dvejų metų.


L3050 spausdintuve yra „Wi-Fi“ ryšio funkcija, todėl juo galima spausdinti dokumentus iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, naudojant nemokamą programėlę „Epson iPrint“ . Spausdintuvas gali priimti failus beveik iš bet kurios pasaulio vietos per „Epson Email Print“.


„EcoTank ITS“ spausdintuvai sukurti kaip ilgalaikis spausdinimo sprendimas. Dėl pažangios „Micro Piezo“ spausdinimo galvutės ir originalaus „Epson“ rašalo spausdintuvas spausdina nuosekliai ir patikimai. 


Kaina galioja tik perkant internetu.

Charakteristika

Būklė Naujas
Paskirtis Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas Rašalinis
Spausdintuvo tipas Spalvotas multifunkcinis spausdintuvas
Nespalvoto spausdinimo greitis 33 psl/min
Spalvoto spausdinimo greitis 15 psl/min
Spausdinimo formatas A4
Skenavimas Taip (Spalvotas)
Kopijavimas Taip
Dvipusis spausdinimas Ne
Faksas Taip
Pajungimo sąsaja USB, WIFI
Nuotraukų spausdinimas Taip
Skenavimo raiška (dpi) 1200 x 1200 dpi
Spausdinimo raiška (dpi) 5760 x 1440 dpi
Garantija (mėn) 12

Reviews

Write a review

Epson ITS L3050

Epson ITS L3050

Epson“’ 3 funkcijų spausdintuvas be kasečių „EcoTank ITS“ puikiai tinka aktyviems namų ūkiams. Kompaktiškas rašalinis spausdintuvas sumažina spausdinimo kainą iki 90 %, nes jis parduodamas su rašalo atsargomis, kurių gali pakakti iki dvejų metų.

Write a review

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->