Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

SAMSUNG XPRESS C1810W +GIGABIT LAN +WI-FI(N)

Samsung

224,14€

 • 224,14€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Išparduota. Sužinokite kada gausime.

Aprašymas

Spalvotas lazerinis spausdintuvas
Jei lygintume su rašaliniu spausdintuvu, tai lazerinis „Samsung XPRESS C1810W“ spausdintuvas yra taupesnis ir juo galima atspausdinti daugiau lapų. Lazerinis spausdintuvas naudoja sausus miltelius, todėl net ir ilgą laiką juo nesinaudojus bus galima spausdinti iš karto vos įjungus, nes jis nebus uždžiūvęs, kaip tai atsitinka su rašalinių spausdintuvų dažų kasetėmis. Spalvotas „Samsung XPRESS C1810W“ lazerinis spausdintuvas puikiai tiks spausdinti ne tik juodai baltus dokumentus, bet ir spalvotus grafikus, maketus ir logotipus. Net jei spausdintuvu nesinaudosite mėnesį, įjungę „Samsung XPRESS C1810W“ spalvotą spausdintuvą galėsite naudotis iš karto, t.y. jis visada pasiruošęs darbui.

Didelis spausdinimo greitis
„Samsung XPRESS C1810W“ spausdintuvas įvairaus tipo juodai-baltus ir spalvotus dokumentus spausdina dideliu – 18 psl./min. greičiu. Šis spausdintuvas gali būti naudojamas biuruose arba namuose.

„Wi-Fi“
„Samsung XPRESS C1810W“ spausdintuvas turi belaidžio prijungimo galimybę, todėl Jums nebereikės naudoti laidų norint jį prijungti prie savo kompiuterio. Belaidžio prijungimo būdas Jums taip pat leis atsispausdinti norimą dokumentą esantį bet kuriame iš Jūsų nešiojamųjų įrenginių (nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono). Prieš bandydami atsispausdinti dokumentą, esantį Jūsų įrenginiuose, Jūs turite įsitikinti, kad jie yra prijungti prie Jūsų namų tinklo (laidu ar bevieliu „Wi-fi“ ryšiu).

Dvipusis spausdinimas („Duplex Print“)
Naudodami „Samsung XPRESS C1810W“ spausdintuvą, Jūs galėsite spausdinti dokumentus ant abiejų popieriaus lapo pusių. Tai Jums leis taupyti popierių ir laiką.

Labai aukšta spausdinimo raiška
Labai aukšta „Samsung XPRESS C1810W“ spausdintuvo 9600 x 600 taškų spausdinimo raiška Jums leis atsispausdinti ypatingai aukštos kokybės fotografijas, grafikus, maketus, brėžinius ir spalvotus logotipus. Jei Jums būtina labai aukšta Jūsų spaudinių kokybė, „Samsung v“ spausdintuvas Jums puikiai tiks.


Kaina galioja tik perkant internetu.

Charakteristika

Būklė Naujas
Paskirtis Smulkiam verslui
Spausdinimo būdas Lazerinis
Spausdintuvo tipas Spalvotas spausdintuvas
Nespalvoto spausdinimo greitis 18 psl./min.
Spalvoto spausdinimo greitis 18 psl./min.
Spausdinimo formatas A4
Skenavimas Ne
Kopijavimas Ne
Dvipusis spausdinimas Taip
Faksas Ne
Pajungimo sąsaja USB, LAN (tinklas), WIFI
Standartinė padavimo talpa (lapai) 250
Nuotraukų spausdinimas Ne
Spausdinimas iš atminties kortelės Ne
Garantija (mėn) 12

Reviews

Write a review

SAMSUNG XPRESS C1810W +GIGABIT LAN +WI-FI(N)

SAMSUNG XPRESS C1810W +GIGABIT LAN +WI-FI(N)

Technologija - lazerinis spalvotas Spausd. greitis - 18psl./min.

Write a review

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->