Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Lexmark MS310dn

Lexmark

149,00€

 • 149,00€
  Originali kasetė – tai to pačio gamintojo kaip ir įranga eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri dažniausiai būna žymima OEM (Original equipment manufacturer)
  Print+ kasetė- tai mūsų įmonės pagaminta/atnaujinta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninės savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Nauja kasetė – tai alternatyvaus gamintojo pagaminta eksploatacinė medžiaga, rašalinė ar lazerinė kasetė, kuri savo techninėmis savybėmis nenusileidžia įrangos gamintojo eksploatacinėms medžiagoms.
  Kasetės pildymas – tai spausdintuvo kasetės pildymo paslauga. Užsakius šią paslaugą, kasetės paimti atvyks mūsų specialistai (ar kurjerių tarnyba). Užpildyta kasetė jus pasieks ne vėliau kaip per 48 val. nuo kasetės paėmimo.
  Tai pilnas rinkinys, kad galėtumėte patys užsipildyti kasetę, į rinkinį sudaro tonerio milteliai, būgnas ir mikroschema.
  Atspausdintų kopijų skaitiklis. Ją turite pakeisti, kad užpildyta kasetė veiktų.
  Pasirinkite aukščiausios kokybės tonerio miltelius, užtikrinančius puikią pildytos kasetės spausdinimo kokybę.
  Jei kasetė iki pildymo spausdino kokybiškai – būgno nekeiskite. Jis keičiamas po trijų ar keturių kasetės pildymų.
Išparduota. Sužinokite kada gausime.

Aprašymas

LEXMARK MS310dn

Monochrominis lazerinis spausdintuvas
Jei lygintume su rašaliniu spausdintuvu, tai lazerinis spausdintuvas yra taupesnis ir juo galima atspausdinti daugiau lapų. Lazerinis spausdintuvas naudoja sausus miltelius, todėl net ir ilgą laiką juo nesinaudojus bus galima spausdinti iš karto vos įjungus, nes jis nebus uždžiūvęs, kaip tai atsitinka su rašalinių spausdintuvų dažų kasetėmis. Monochrominis (juodai balta spalva spausdinantis) „Lexmark MS310dn“ spausdintuvas puikiai tiks spausdinti tekstinius dokumentus, nes jie bus atspausdinti kokybiškai ir mažomis sąnaudomis (vieno puslapio spaudos kaina). Nusipirkę šį spausdintuvą Jūs taupysite pinigus.

Labai didelis spausdinimo greitis
„Lexmark MS310dn“ spausdintuvas per vieną minutę gali atspausdinti 33 puslapius. Tokiu greičiu spausdinantis spausdintuvas bus nepakeičiamas pagalbininkas tiems, kam didelį kiekį dokumentų reikia atsispausdinti greitai. Naudodami šį spausdintuvą namuose ar biure, Jūs tik per kelias sekundes atsispausdinsite juodai baltą dokumentą.


Dvipusis spausdinimas („Duplex Print“)
Naudodami „Lexmark MS310dn“ spausdintuvą, Jūs galėsite spausdinti dokumentus ant abiejų popieriaus lapo pusių. Tai Jums leis taupyti popierių ir laiką.

А4 popieriaus formatas
Jei Jūs dažniausiai spausdinate įprastus dokumentus, Jums geriausiai tiks „Lexmark MS310dn“ spausdintuvas, kuriuo galima spausdinti ant populiariausio A4 formato popieriaus. Šiuo spausdintuvu Jūs galėsite atsispausdinti dokumentus ant standartinio popieriaus, kurio išmatavimai yra 21 x 29,7 cm.


Standartiniai dažų kasetės ištekliai
„Lexmark MS310dn“ spausdintuvas turi standartinę dažų kasetę, kurios užteks atspausdinti iki 1500 puslapių. 

Gera spausdinimo raiška
Gera „Lexmark MS310dn“ spausdintuvo 1200 x 1200 taškų spausdinimo raiška puikiai tiks atsispausdinti ne tik juodai baltus tekstinius dokumentus, bet ir aukštos kokybės brėžinius, grafikus ar juodai baltas fotografijas.

Komplektacijoje nėra USB kabelio, jį galite užsisakyti čia

Kaina galioja tik perkant internetu.

Charakteristika

Būklė Naujas
Paskirtis Namų vartotojui ir smulkiam verslui
Spausdinimo būdas Lazerinis
Spausdintuvo tipas Nespalvotas spausdintuvas
Nespalvoto spausdinimo greitis 33 p./min.
Spausdinimo formatas A4
Skenavimas Ne
Kopijavimas Ne
Dvipusis spausdinimas Ne
Faksas Ne
Pajungimo sąsaja USB, LAN (tinklas)
Standartinė padavimo talpa (lapai) 500
Nuotraukų spausdinimas Ne
Spausdinimas iš atminties kortelės Ne
Spausdinimo raiška (dpi) 1200 x 1200
Garantija (mėn) 12

Reviews

Write a review

Lexmark MS310dn

Lexmark MS310dn

Technologija - lazerinis spalvotas Spausd. greitis - 33 psl./min.

Write a review

Susijusios prekės

Pagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->