Kasečių pildymas - Printplius

Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Daugiau nei 15 metų dirbdami spausdintuvų eksploatacinių medžiagų tiekimo srityje puikiai suprantame, jog klientui nėra vieno svarbaus dalyko. Jam svarbu viskas!

KOKYBĖ
KAINA
OPERATYVUMAS

Pildydami ir atnaujindami spausdintuvų kasetes visada stengiamės užtikrinti aukščiausią kokybę.
Tai įgyvendinti mums padeda mūsų kolektyvo ilgametė patirtis ir žinios, kurias nuolat atnaujiname dalyvaudami seminaruose ir mokymuose.
Puiki techninė bazė - kasečių atnaujinimui naudojame tik Europoje pagamintą įrangą. Norėdami užtikrinti atitinkamą kokybę, privalome turėti ir turime daugybę spausdintuvų, kad galėtume kiekvieną atnaujintą kasetę ištestuoti.

Kasečių atnaujinimo kokybei ypatingą reikšmę turi naudojamos medžiagos, kurias importuojame iš daugelio žinomiausių pasaulyje gamintojų:
Static Control Components; IPM; Katun; IMEX; JADI; MG ir kiti;

KAINA - geriausią kainą užtikrinti mums padeda tai, jog visas medžiagas kasečių pildymui ir atnaujinimui importuojame patys. Taip pat turėdami ilgametę patirtį, galime pasigirti gerokai geresniu darbo našumu, nei mūsų konkurentai, todėl galime suteikti dar palankiasnes kainas savo klientams.

OPERATYVUMAS - mes laikomės principo "24 valandos". 99% visų mūsų pildomų ar atnaujinamų kasečių pasiekia klientą per 24 valandas nuo tuščios kasetės paėmimo iki užpildytos/atnaujinos kasetės gražinimo.
Pasitaiko atvejų, kad klientui ypatingai svarbu skubus kasetės užpildymas ir jis negali laukti 24 valandų. Užtikriname, jog atvykus pas mus į biurą Verdulių g. 21, Šiauliuose, kasetę užpildysime greičiau nei per 15 minučių.

Kadangi mūsų pagrindinė būstinė Šiauliuose, ne kartą girdėjome klausimą - "ar pildote kasetes tik Šiaulių miesto įmonėms ir privatiems klientams ?"

Tikrai NE! Mes pildome spausdintuvų kasetes visoje Lietuvoje. Pakanka susisiekti Jums patogiu būdu - el.paštu: info@printplius.lt; telefonu - 8-687-50505; skype: jugeras ir tą pačią diena mums darbus padedanti atlikti kurjerių tarnyba atvyks paimti kasetės į Jūsų biurą ar namus ir ne ilgiau kaip per 48 val. užpildytos ar atnaujintos kasetės pasieks Jus.


 
Mes garantuojame, jog pasirinkę PRINTPLIUS Jūs gausite aukščiausios kokybės paslaugas, prekes ir produkciją. Visoms mūsų užpildytoms, atnaujintoms ar naujoms kasetėms suteiksime garantiją iki kol pasibaigs resursas.Pagalba
gyvai
Verslo
klientai
8 683 94402
Privatūs
klientai
8 602 92427
Daugiau informacijos.