Raskite tinkamą kasetę:

Nežinote tikslaus ieškomos kasetės modelio?

Nuotraukų spaudinimas namuose – ką būtina žinoti.

Turime pripažinti, kad moderniausiame XXI amžiuje fotografija vis dar išlieka viena svarbiausių mūsų gyvenimo dalimi. Fotografuojame vos ne kasdien : fotoaparatais, „muilinėmis“, telefonais. Norime įamžinti svarbiausias ar intymiausias mūsų gyvenimo akimirkas, kuriomis norėtusi mėgautis net ir senatvėje. Tačiau nuotrauka tampa iš tikrųjų svarbi ir nemažai reiškianti, kai ją atspaudiname ir galime laikyti savo rankose. Šiuo (spausdinimo) klausimu mums gali padėti arba fotoatelje, arba mes patys.

Dažnai žmonės renkasi spausdintis nuotraukas namų sąlygomis, kadangi spausdinama medžiaga gali būti per daug asmeniška ir Jums nesinori ja dalintis su kitais žmonėmis arba paslėpti nuo svetimų akių. Svarbu paminėti, kad spausdintis namuose kainuoja pigiau nei fotoateljė. Įsigyti rašalinį spaudintuvą yra žymiai lengviau ir greičiau nei laukti, kol bus atliktas Jūsų užsakymas, be to, niekur nereikės vykti iš namų, todėl sutaupysite laiko. Taip pat neretai fotoateljė kainos būna didokos dėl užsakymų stygiaus ( o kodėl Jums reikėtų permokėti už tai, ką galite atlikti patys?).

Užsiimti fotospauda galite nenueidami nuo savo kompiuterio. Tik iš pradžių reikia įsigyti patvarų, visus reikalavimus atitinkantį spaudintuvą. Kol kas tokiais yra pripažinti rašaliniai spausdintuvai. Jie tinkami ne vien dokumentų ar grafikų spaudinimui, o labiau nuotraukoms. Pagrindinės priežastys rinktis šį variantą – nuotraukų ryškumas ir spalvų intensyvumas. Jūs tikrai nenusivilsite kokybe. Be to, šių rašalinių spaudintuvų dažai (esantys kasetėse) nėra pavojingi žmonių sveikatai, todėl galite juos drąsiai dažnai naudoti.

Turime paminėti, kad nuotraukų kokybę lemia ir fotopopierius. Galite naudoti brangiausius ir geriausius dažus, nustatyti tobulai spaudintuvą, bet prastos kokybės popierius gali viską sugadinti ir jūsų nuotraukos atrodys blogiau nei kompiuterio ar kito įrenginio ekrane. Be to, fotopopierius fotospaudoje yra skiriamas į matinį ir blizgų. Tad reikia išsirinkti kokio efekto norite : lengvai blizgančių nuotraukų ar jokios šviesos ir jos blyksnių perteikimo nuotraukų paviršiumi.

Popieriaus savybės :

  • Matinis popierius – ilgaamžiškesnis (nuotraukų turinys nepakis ir nebus paveiktas šviesos). Patogesnis nuotraukų kabinimui ir rėminimui, kadangi neatspindės šviesos, lengviau čiupinėsis ir ant jo neliks pirštų dėmių. Be to – jis pigesnis už blizgų.
  • Blizgus popierius – sodri juoda spalva, ryškios ir kontrastingos spalvos. Didesnis detalių ryškumas, tačiau ypač jautrus šviesos poveikiui. Ilgainiui gali pradėti blukti, be to, nuo lietimo rankomis gali nusivalyti dažai. Šis popierius -brangesnis už matinį.
  • Silk popierius – pusiau matinis popierius. Pasižymi abiejų prieš tai minėtų popierių savybėmis. Ryškios, kontrastingos spalvos, atsparesnis ryškiai šviesai ir „nebijantis“ rankų prisilietimo. Kainos atžvilgiu brangesnis ir už matinį, ir už blizgų popierių, kadangi tai priskiriama jau prie premium spausdinimo lygio kaip ir super blizgus popierius.

GrįžtiPagalba
gyvai
Klientų
aptarnavimas

8 602 92427
-->